זו הייתה השנה
הטובה של אלי

הגענו לזמן הזה בשנה, שבו כל אחד מאיתנו מסכם שנה ומאחל לאהוביו את כל הברכות שבעולם. אצלנו בחינוך לפסגות, מתחילה שנה טובה, כמעט בכל יום, כל פעם לחניך נוסף. הפעם בחרנו לספר לך על השנה הטובה של אלי דבקרוב.

אלי בן 16.5 ,מתגורר ברמלה. אלי הצטרף לחינוך לפסגות בכיתה ז'. מתחילת דרכו התגלה כילד סקרן ונבון, שלא נותן לסביבה המאתגרת בה גדל לעצור אותו.

בשנה האחרונה הצטרף אלי, יחד עם 20 חניכים וחניכות נוספים מחינוך לפסגות, לתוכנית "שער להשכלה גבוהה" באוניברסיטת תל אביב, החושפת ילדים ונוער לאקדמיה. החניכים נבחרו מתוך מאות מועמדים והשתלבו בקורסים אקדמיים מן המניין. אבל השנה הטובה של אלי החלה כבר בחודש יוני, כשפורסמו הציונים בקורס "מושגים בסיסים בעיבוד אותות" של הפקולטה להנדסה.

אלי דבקרוב מרמלה, קיבל בקורס את הציון העגול 100! הציון הכי גבוה מכלל המשתתפים!

ואם זו לא שנה טובה, למי שמגיע לאוניברסיטה כל שבוע מרמלה ולומד עם סטודנטים מן המניין מכל הארץ, אז מהי שנה טובה?!

הסיפור של אלי, הוא הגאווה של כולנו!

כי אצלנו בחינוך לפסגות, שנה טובה היא לא אירוע של פעם בשנה, זהו אירוע כמעט יומיומי, שבו אנו רואים כיצד נערה או נער, שבמקום לבלות בקרן רחוב, בחברה לא ראויה, לוקחים אחריות - ממצים את הפוטנציאל שלהם וזוכים, בעזרת העמותה והצוות הנפלא והמסור שלה, להבקיע בכל פעם את מה שנראה בעיני רבים כ"תיקרת הזכוכית" שלהם.

ובכל פעם שילד בנתניה או ילדה בשגב שלום, שוברים את תיקרת הזכוכית שלהם, זו שנה נפלאה עבורם, ושנה טובה עבור כולנו.

בפרוס השנה החדשה, אנו בחינוך לפסגות, שמחים לברך אתכם שותפים יקרים, בשנה טובה ומבורכת. שנת ערבות הדדית, אחווה, יצירתיות, יוזמה, וחתירה למצוינות.

תודה לכל אחד ואחת מכם שמסייעים בידינו לשבור את תיקרת הזכוכית ולהמשיך ליצור שנה טובה לאלפי ילדים ובני נוער בישראל.

שנה טובה והמון בריאות,

מילה אישית מאת נמרוד דותן, מנכ"ל חינוך לפסגות

השנה זכיתי להתמנות למנכ"ל עמותת חינוך לפסגות , אחרי 7 שנים בעמותה כסמנכ"ל חינוך. עבורי, אין סיפוק גדול יותר מאשר לפעול לקידומם של אלפי ילדים ובני נוער מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית של החברה הישראלית, להעצים כל אחד ואחת מהם באופן אישי ולעזור להם לבנות את עתידם. בשנה הקרובה, אשמח לפנות לכל אחד ואחת מכם/ן, לחלוק את חוויותיי, את הצלחות העמותה, ולשתף אתכם בעשייה החינוכית והחברתית שלנו.

מאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה טובה

עמותת חינוך לפסגות www.e4e.org.il

ביחד ניקח עוד ילדים לפסגה! לתרומות לחצו כאן