שמחים וגאים לפתוח השנה 8 מרכזי מצוינות חדשים בתמיכה ובשיתוף פעולה עם משרד החינוך; דניאל, דניאלה ורז שטינמץ; הרשויות המקומיות וארגונים ותורמים נוספים.

אנו רוצים להודות לשותפינו על ההזדמנות ללוות יחד ילדים ובני נוער נוספים ולהובילם לפסגות חדשות.

"יום הילד הבינלאומי" בכנסת ישראל 13.11.18

חניכי העמותה ממשיכים במסורת זו השנה השלישית, בפעילות ייחודית בכנסת ישראל למען קידום זכויות הילדים.

כ-60 חניכים בכיתות ד'-י"ב נפגשו עם כ-40 חברי וחברות כנסת מכל סיעות הבית. החניכים סיירו עם הח"כים במשכן, נחשפו לעשייה הפרלמנטרית, התלוו אליהם לוועדות השונות ואף קיבלו במה להשמיע את קולם.

המפגש המיוחד הביא להתרגשות רבה, הן בקרב החניכים והן בקרב חברי הכנסת, ומהווה ללא ספק חוויה מכוננת ומעצבת בעלת השפעה רבה על החניכים.

תודה רבה לחה"כ מירב בן ארי וחה"כ איציק שמולי, על הסיוע בהובלת היום ובקיום מפגש מסכם לחניכים, ולחה"כ יפעת שאשא ביטון, יו"ר הוועדה לזכויות הילד, שהובילה את היום בכנסת ושילבה בו את חניכי העמותה.

לצפייה בתמונות נבחרות מהפעילות לחצו לחצו כאן .

צילום: חן גלילי

אנחנו על המפה!

טוהר לדרמן , חניכת י"ב ממרכז גבעת אולגה על יסודי, ואיתי טוביאנה , בוגר העמותה ממרכז חצור הגלילית על יסודי, ייצגו אותנו בגאווה גדולה בכנס הבינלאומי של ארגון IAC (Israeli American Council) .

הכנס מפגיש את הקהילות הישראליות-אמריקאיות והיהודיות, מתוך מטרה לסייע בגיבוש הזהות של קהילות אלו ובחיזוק הקשר שלהן עם ישראל, באמצעות דיונים, סדנאות אינטרקטיביות ומפגשים מקצועיים שונים.

טוהר ואיתי שיתפו את באי הכנס בסיפורם האישי אודות 'חינוך לפסגות' אשר סייעה להם להגשים את עצמם, כמו כן סיפרו על אודות השתתפותם (וזכייתם!) בקיץ האחרון בהקאתון IAC של תכנית "איתנים", כחוויה משמעותית ומעצבת עבורם.

החיבור בין ארגון IAC ו'חינוך לפסגות' בעל חשיבות רבה, שכן הוא מייצר קשר משמעותי ומעשיר בין ילדים ובני נוער ישראלים, ישראלים-אמריקאים ויהודים-אמריקאים.

לצפייה בטוהר ואיתי בכנס IAC לחצו כאן

טוהר ואיתי עם ד"ר שולה רקנאטי וחנה דורסמן

תודה לכולכם על השותפות לחזון ולדרך של 'חינוך לפסגות'
איחולינו לשנה אזרחית טובה!

עמותת 'חינוך לפסגות' www.e4e.org.il
ביחד ניקח עוד ילדים לפסגה! לתרומות לחצו כאן

הצטרפו אלינו: